O nas

Master House Sp. z o.o. Sp. K. jest częścią grupy kapitałowej Master Ltd., która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku w Szczecinie jako firma specjalizująca się w remontach maszyn i urządzeń okrętowych na jednostkach wielu światowych armatorów.

Wypracowane wieloletnie doświadczenie oraz kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na bazie którego  są realizowane kolejne nowe pomysły i przedsięwzięcia.

Master House jest najmłodszą spółką grupy kapitałowej założoną w 2012 roku, której podstawową funkcją jest działalność deweloperska. Kierunkiem rozwoju firmy jest realizowanie inwestycji w najbardziej atrakcyjnych regionach naszego kraju.

Pierwszym projektem spółki Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa był zrealizowany w 2015 roku z sukcesem nadmorski kompleks Baltic Park w miejscowości Pogorzelica usytuowany w odległości 150m od plaży obejmujący łącznie około 200 apartamentów, w tym kilkanaście lokali usługowych.

Baltic Park to miejsce będące synonimem nowoczesnej architektury, doskonale wpisującej się w otoczenie lasu sosnowego, która oferuje mieszkańcom wysoki standard i jakość wykończenia, kompleksowe zagospodarowanie terenu oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

 
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij