O nas

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest częścią grupy kapitałowej Master Ltd., która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku, jako firma specjalizująca się w remontach maszyn oraz urządzeń okrętowych.

Wieloletnie doświadczenie oraz kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na bazie którego są realizowane kolejne nowe pomysły i przedsięwzięcia.

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest najmłodszą spółką grupy kapitałowej założoną w 2012 roku, której podstawową funkcją jest działalność deweloperska. Kierunkiem rozwoju firmy jest realizowanie inwestycji w najbardziej atrakcyjnych regionach naszego kraju.

Naszymi standardami są duża dbałość o szczegóły, doskonale dobrana lokalizacja oraz ciekawa i nowoczesna architektura. Zależy nam, aby przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli zadowoleni ze swojego wyboru.

Pierwszym projektem spółki Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa był zrealizowany w 2015 roku z sukcesem nadmorski kompleks Baltic Park w miejscowości Pogorzelica usytuowany w odległości 150m od plaży obejmujący łącznie około 200 apartamentów, w tym kilkanaście lokali usługowych.

Baltic Park to miejsce będące synonimem nowoczesnej architektury, doskonale wpisującej się w otoczenie lasu sosnowego, która oferuje mieszkańcom wysoki standard i jakość wykończenia, kompleksowe zagospodarowanie terenu oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

Kolejnym naszym projektem jest zrealizowane w 2018 roku Osiedle Sympatyczne w Warzymicach. Warzymice jest to niewielka miejscowość przyległa do miasta Szczecin. Bliskość centrum miasta Szczecin oraz okoliczne tereny wiejskie sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych, zachęcających do aktywności ruchowej i jednocześnie gwarantujących ciszę i spokój.

Osiedle Sympatyczne składa z 46 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w dwóch budynkach wielorodzinnych. Całość terenu została ogrodzona tworząc tym samym kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane przy ulicy Sympatycznej w Warzymicach.

Nowoczesne budownictwo oraz poczucie bezpieczeństwa to jedne z atutów  Osiedla Sympatycznego. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że powstające w ramach inwestycji mieszkania na sprzedaż są idealne dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania.

 

Obecnie w Pogorzelicy realizujemy kolejną inwestycję pod nazwą Baltic Park 2. Całe osiedle będzie się składało z 7 budynków, a inwestycja została podzielona na 3 etapy. Pierwszy, obejmujący trzy budynki (oznaczone numerami 5, 6, 7) został już zrealizowany. W budynkach tych znajduje się łącznie 114 apartamentów. Budynki wyposażone są we własne windy i kotłownie, a apartamenty – w przestronne ogródki lub tarasy.

Kolejną inwestycją realizowaną przez Master House jest osiedle, zlokalizowane przy ul. Jerzego Janosika w Szczecinie, pod nazwą Crocus Hill. Całe osiedle będzie się składało z 3 budynków, a inwestycja została podzielona na 3 etapy. Realizowany obecnie pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę 1 budynku wielorodzinnego dwuklatkowego (klatki A i B) wraz z parkingami podziemnymi, w którym zaprojektowano łącznie 100 mieszkań. Budynek wyposażony będzie we własne windy, a mieszkania – w przestronne ogródki lub loggie. Jesteśmy również w trakcie realizacji drugiego etapu inwestycji. Etap ten również obejmuje budowę 1 budynku wielorodzinnego dwuklatkowego (klatki C i D) wraz z parkingami podziemnymi, w którym zaprojektowano łącznie 100 mieszkań.

W skrócie o nas:

  • 1990 – powstanie firmy Master Ltd., specjalizującej się początkowo w serwisie urządzeń okrętowych.
  • 2012 – początek działalności deweloperskiej i powstanie Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.
  •  2015 – ukończenie budowy pierwszego osiedla Master House – Baltic Park w Pogorzelicy.
  • 2018 – ukończenie budowy Osiedla Sympatycznego pod Szczecinem.
  • 2020 – oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla Baltic Park 2 w Pogorzelicy.
  • 2020 - rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
  • 2021 – Start drugiego etapu Crocus Hill w Szczecinie.
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij