O nas

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest częścią grupy kapitałowej Master Ltd., która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku, jako firma specjalizująca się w remontach maszyn oraz urządzeń okrętowych.

Wieloletnie doświadczenie oraz kapitał stanowią fundament grupy kapitałowej Master Ltd., na bazie którego są realizowane kolejne nowe pomysły i przedsięwzięcia.

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest najmłodszą spółką grupy kapitałowej założoną w 2012 roku, której podstawową funkcją jest działalność deweloperska. Kierunkiem rozwoju firmy jest realizowanie inwestycji w najbardziej atrakcyjnych regionach naszego kraju.

Naszymi standardami są duża dbałość o szczegóły, doskonale dobrana lokalizacja oraz ciekawa i nowoczesna architektura. Zależy nam, aby przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli zadowoleni ze swojego wyboru.

Pierwszym projektem spółki Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa był zrealizowany w 2015 roku z sukcesem nadmorski kompleks Baltic Park w miejscowości Pogorzelica usytuowany w odległości 150m od plaży obejmujący łącznie około 200 apartamentów, w tym kilkanaście lokali usługowych.

Baltic Park to miejsce będące synonimem nowoczesnej architektury, doskonale wpisującej się w otoczenie lasu sosnowego, która oferuje mieszkańcom wysoki standard i jakość wykończenia, kompleksowe zagospodarowanie terenu oraz liczne atrakcje dla całej rodziny.

Kolejnym naszym projektem jest zrealizowane w 2018 roku Osiedle Sympatyczne w Warzymicach. Warzymice jest to niewielka miejscowość przyległa do miasta Szczecin. Bliskość centrum miasta Szczecin oraz okoliczne tereny wiejskie sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych, zachęcających do aktywności ruchowej i jednocześnie gwarantujących ciszę i spokój.

Osiedle Sympatyczne składa z 46 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w dwóch budynkach wielorodzinnych. Całość terenu została ogrodzona tworząc tym samym kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane przy ulicy Sympatycznej w Warzymicach.

Nowoczesne budownictwo oraz poczucie bezpieczeństwa to jedne z atutów  Osiedla Sympatycznego. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że powstające w ramach inwestycji mieszkania na sprzedaż są idealne dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij