O inwestycji

Sympatyczne - KAMERALNE osiedle w harmonii z otoczeniem, blisko centrum miasta Szczecin

Projektując osiedla mieszkalne, już na etapie wyboru lokalizacji należy uwzględnić potrzeby jego przyszłych mieszkańców, przede wszystkim ciszę, sąsiedztwo zieleni, bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, sklepy, itp.), dogodną komunikację oraz bliskość centrum miasta.

Osiedle Sympatyczne bez wątpienia spełnia powyższe parametry.

W ramach tej inwestycji zostały wybudowane dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, trzykondygnacyjne z kondygnacją podziemną. Całość terenu zostanała ogrodzona tworząc tym samym kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane przy ulicy Sympatycznej w Warzymicach. W ramach zagospodarowania terenu powstała pieszo jezdnia, chodniki, zewnętrzne miejsca parkingowe, oświetlenie, nasadzenia oraz plac zabaw. Do mieszkań na parterze  przylegają ogródki przydomowe, natomiast każde z mieszkań na piętrze posiada balkon.

Okolica

Osiedle powstało w atrakcyjnej części gminy Kołbaskowo (droga do Rajkowa) wśród otaczającej niewysokiej zabudowy wielorodzinnej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dogodne położenie osiedla zapewnia alternatywny dojazd do osiedla od ulicy Okulickiego (dzielnica Gumieniec) oraz od Ronda Uniwersyteckiego (osiedle Reda).

Zaletą lokalizacji osiedla jest również bliskość wyjazdu na drogę ekspresową S3.

W pobliżu Osiedla Sympatycznego znajdują się dyskonty spożywcze oraz lokale usługowe i handlowe.

Okoliczne tereny wsi Ostoja i Warzymice  zachęcają do aktywności ruchowej całej rodziny oraz gwarantują ciszę i spokój, które trudno odnależć w centrum miasta.

 
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij